XXIVNIEDZIELA ZWYKŁA

13 września 2020roku

1. W tym tygodniu obchodzić będziemy: w poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża Świętego (na każdej Mszy świętej oddanie czci relikwiom Krzyża Świętego, które posiada nasza parafia i błogosławieństwo tymi relikwiami), we wtorek wspomnienie NMP Bolesnej, w środę wspomnienie śśw Korneliusza i Cypriana, w piątek święto św. Stanisława Kostki Patrona Polski.
  2. Serdecznie zapraszamy dziś po wieczornej Mszy Świętej małżonków i narzeczonych na specjalną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem w ich intencji oraz ich rodzin

1. 20 września o godz. 13.00 sprawowane będzie Msza św. za śp. Sabinę Sonak

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na dalsze prace konserwatorskie w naszej parafii.

1. Zachęcamy do zakupu nowego numeru tygodnika Niedziela w którym przeczytamy o ks. Gabrielu Amorthcie w kolejną rocznicę jego śmierci, oraz o lotnikach z Dywizjonu 303, a Beata i Maciek Kociołkowie podzielą się tym, jak budować relacje z dziećmi.