II NIEDZIELA ZWYKŁA

20 stycznia 2019 roku

1. W tym tygodniu obchodzić będziemy: w poniedziałek wspomnienie św. Agnieszki; w czwartek św. Franciszka Salezego; w piątek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła; w sobotę śśw. Biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  2. Plan wizyt duszpasterskich: dziś od godz. 15:00: Na Wzgórzu, Przy Stoku, Międzygórze, Żwirki i Wigury, Podleśna, Brzozowa; w poniedziałek 21 stycznia od godz. 15:30: ul. Narutowicza i Kolejowa; we wtorek 22 stycznia od godz. 15:30: ul. Wodna, Nad Drwęcą, Wjazdowa, 7 grudnia, 19 stycznia, Boczna, Rynek, Daszyńskiego, Kościuszki; w środę 23 stycznia od godz. 15:30: ul. 3 Maja, Okólna, Kościelna, Wąska; w czwartek od godz. 15.30: kolęda na życzenie. Plan kolęd zamieszczony jest również na stronie internetowej naszej parafii oraz w gablocie ogłoszeń. Ofiary kolędowe przeznaczymy na nasz „wkład własny” do projektów konserwatorskich. Kapłani przeznaczą 2/3 ofiar parafialnych na ten cel.
  3. Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela w Brzoziu Lubawskim organizuje pielgrzymkę Maryjną do Francji w dniach: 29.04 – 08.05.2019. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.
  4. Dziś kolekta na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu.
  5. Ofiary składane przy żłóbku są przeznaczone na cele misyjne.
  6. Podziękowanie za udział w pogrzebie śp. Leona Granicy: rodzinie, sąsiadom, znajomym, delegacji oraz Pani dr Mirosławie Paśko, dr Dorocie Górskiej, pielęgniarce Dorocie Marchlewskiej, hospicjum Światło w NML składa rodzina zmarłego.
  7. Zachęcamy do zakupu nowego numeru tygodnika Niedziela, w którym przeczytamy m.in. artykuły poświęcone Światowym Dniom Młodzieży w Panamie.