XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

13 października 2019 roku

1. W tym tygodniu obchodzić będziemy: we wtorek wspomnienie św. Teresy od Jezusa; w środę św. Jadwigi Śląskiej; w czwartek św. Ignacego Antiocheńskiego; w piątek święto św. Łukasza Ewangelisty – Dzień modlitw w intencji pracowników Służby Zdrowia, których serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę i błogosławieństwo.
  2. Serdecznie zachęcamy do żarliwej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii dla dorosłych od poniedziałku do piątku na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu o 17.45; natomiast w sobotę i niedzielę o 17.30. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa od poniedziałku do piątku (w tym tygodniu z wyjątkiem czwartku) na godz. 17.00. Różaniec na ulicy Narutowicza u Państwa Cichackich i Karbowskich, przy figurze w Pacółtowie, na ul. Jagiellońskiej codziennie o 17.00; na ulicy Kasztanowej codziennie o 18.00.
  3. W środę (16.10.) o godzinie 16.30 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania; o godzinie 18.45 w kościele spotkanie z kandydatami do bierzmowania. Natomiast w czwartek (17.10.)  o godzinie 16.00 Msza święta podczas której Ksiądz Biskup Ordynariusz Wiesław Śmigiel udzieli młodzieży z naszej parafii Sakramentu Bierzmowania.
  4. Dnia 18 października o godzinie 18.00 Msza św. za śp. Annę Litka – intencja od sąsiadów z bloku przy ul. 1000-lecia 31B.
  5. W niedzielę 20 października po Mszy świętej o godz. 11.30 dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Filomatów Nowomiejskich przedstawią montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Papieskiego. Serdecznie zapraszamy.
  6. Dziś przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek dla uzdolnionej młodzieży w ramach funduszu stypendialnego Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  7. Za tydzień kolekta na potrzeby Misji.
  8. Zachęcamy do zakupu nowego numeru tygodnika Niedziela, w którym przeczytamy m.in. artykuły poświęcone XIX Dniowi Papieskiemu.