9 Maja 2021 roku

1. W tym tygodniu w piątek święto św. Macieja Apostoła.
  2. Nabożeństwo majowe od poniedziałku do piątku na zakończenie adoracji o 17. 45. W sobotę i niedzielę o 17.30. Nabożeństwa majowe codziennie w Marzęcicach przy figurze Matki Bożej o 18.30, na ulicy Słonecznej o godz. 19.00
  3. W poniedziałek, wtorek i środę o godz. 8.00 obchodzone będą Dni Krzyżowe. Są to dni błagalnej modlitwy o urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych.
  4. W czwartek nabożeństwo fatimskie o godz. 19.30
  5. W niedzielę 16 maja o 18.00 Msza Święta w infekcji mieszkańców Nawry – intencja od Róży Różańcowej z Nawry
  6. Zachęcamy do spotkań majowych przy figurkach z modlitwą Roku Rodziny i rozważaniami Listu do Rodzin JPII w dni parzyste o godz. 16.00:

10 maja – kapliczka Matki Bożej w Pacółtowie

12 maja – Marzęcice – figura Matki Bożej

14 maja – figura MB Nawra, centrum wsi

16 maja – ul. Narutowicz 62, grota MB u Państwa Pokojskich

1. W kolejne dni majowe będziemy odprawiać Msze Kolędowe w kościele, na które zapraszamy od poniedziałku do piątku o godz. 18.30 wg planu kolędowego. Zapraszamy rodziny, waszych sąsiadów i wszystkich mieszkańców naszego miasta. Chcemy umacniań wieź jedności pokoleń, serdeczności i atmosferę modlitwy jedni za drugich. Komu wyznaczone terminy nie odpowiadają może przyjść w inny dzień. Ofiary kolędowe składać będziemy na kolektę, a będą one przeznaczone na wkład własny projektu dotyczącego Chorągwi Działyńskich i całkowitego remontu organów oraz otoczenia kościoła. Bóg zapłać za zrozumienie.

Poniedziałek 10 maja. Tysiąclecia 1-3 oraz Grunwaldzka 8- 14

Wtorek 11 maja. Tysiąclecia 21 – 31a

Środa 12 maja. Tysiąclecia 31b oraz Grunwaldzka 11 – 24

Czwartek 13 maja. Grunwaldzka parzyste i nieparzyste, Grunwaldzka 9A, 42, 42 A,  Żwirki i Wigury 2 A

Piątek 14 maja. Tysiąclecia parzyste i nieparzyste, Kazimierza Wielkiego, Targowa, Wareńczyka, Jagiełły

1. Podziękowanie za udział w pogrzebie śp. Jadwigi Zielińskiej rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom, znajomym składa rodzina

1. Zachęcamy do zakupu nowego numeru tygodnika Niedziela, w którym przeczytamy wywiad z abp Markiem Jędraszewskim. Na ołtarzach bocznych nowy numer miesięcznika Wiara Patriotyzm i Sztuka.