Ogłoszenia parafialne

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 sierpnia 2019 roku

  1. W tym tygodniu obchodzić będziemy: we wtorek wspomnienie św. Bernarda; w środę św. Piusa X; w czwartek NMP Królowej; w sobotę święto św. Bartłomieja Apostoła.
  2. Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku serdecznie zaprasza w następną niedzielę, tj. 25 sierpnia na VI Kurzętnickie Impresje Orkiestr Dętych. Impreza rozpocznie się o godzinie 13.30 przemarszem orkiestr z domu kultury na kurzętnicki rynek gdzie nastąpi wspólne wykonanie dwóch utworów przez wszystkie orkiestry. O godzinie 15.00 rozpoczną się koncerty w amfiteatrze w Kurzętniku. W tegorocznych Impresjach udział weźmie 6 orkiestr. Zapraszamy.
  3. Dnia 29 sierpnia odbędzie się w naszym mieście rejonowe spotkanie katechetów. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 10.00 w Bazylice, a następnie przejście do Miejskiego Ośrodka Kultury.
  4. Podziękowanie za wsparcie modlitewne oraz udział w pogrzebie naszego ukochanego syna śp. Tomasza Obuchowskiego delegacjom, przyjaciołom, koleżankom i kolegom, wspólnotom modlitewnym, sąsiadom oraz całej rodzinie składają rodzice. Dziękujemy sercem za okazane serce.
  5. Zachęcamy do zakupu nowego numeru tygodnika Niedziela, w którym przeczytamy m.in. artykuły poświęcone pielgrzymce wspólnoty Żywego Różańca naszej diecezji w Lisewie.