XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 października 2020 roku

1. W tym tygodniu obchodzić będziemy: we wtorek wspomnienie św. Jana Kantego a w czwartek św. Jana Pawła II; w niedzielę uroczystość poświęcenia naszego kościoła.
  2. Serdecznie zachęcamy do żarliwej modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii dla dorosłych od poniedziałku do piątku na zakończenie adoracji Najświętszego Sakramentu o 17.45; natomiast w sobotę i niedzielę o 17.30. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa od poniedziałku do piątku na godz. 17.00. Różaniec na ulicy Narutowicza u Państwa Cichackich i Karbowskich, przy figurze w Pacółtowie, na ul. Jagiellońskiej codziennie o 17.00; na ulicy Kasztanowej codziennie o 18.00.
  3. W biurze parafialnym można zamawiać wypominki roczne i jednorazowe.
  4. W piątek 23-go października o godz. 18.00 odbędzie się Msza św. ze wspólnotą Ojca Pio, podczas której będzie zawierzenie kolejnej róży różańcowej rodziców modlących się za dzieci
  5. Zachęcamy do zakupu bardzo wartościowej i ciekawej książki pt. Drabina do Nieba. Dzieje Różańca. Przeczytamy w niej historię wielkich różańcowych cudów, a także wprost trudne do uwierzenia świadectwa osób modlących się na Różańcu. Cena 30 zł.
  6. Przed kościołem zakupić można także kalendarze na 2021 rok z unikatowymi zdjęciami kardynała Wyszyńskiego i św. Jana Pawła II. Cena 20 zł.
  7. Nuncjatura Apostolska w Polsce prosi o dodatkowe wsparcie na prowadzone przez Ojca Świętego Franciszka działa miłosierdzia. Ofiary można składać w formie elektronicznej. Szczegółowe informacje w gablocie ogłoszeń.
  8. Podziękowanie za udział w pogrzebie śp. Anastazji Borowskiej sąsiadom, delegacji oraz za opiekę medyczną dr. Paśko i Krystynie Zadura składa mąż i córka z rodziną.
  9. Zachęcamy do zakupu nowego numeru tygodnika Niedziela, w którym m.in. o jubileuszu sióstr Służebniczek Maryi z Brodnicy oraz o Męskim Oblężeniu Jasnej Góry