I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

21 luty 2021 roku

1. W tym tygodniu: w poniedziałek święto Katedry świętego Piotra, we wtorek wspomnienie bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, w środę wspomnienie św. Polikarpa.

1. Droga krzyżowa w naszej parafii w każdy piątek o 17.00 dla dzieci i młodzieży, o 17.45 dla dorosłych a Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00. Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny.

1. Kurs przedmałżeński w naszej parafii będzie się odbywał w kolejne niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.00 w salce parafialnej.

1. Na przedzie na balaskach wyłożono kartki do spowiedzi wielkanocnej, które zwykle roznosiliśmy na kolędzie. Prosimy odebrać dla siebie i całej rodziny. Bóg zapłać za ofiary!

1. Podziękowanie za udział w pogrzebie śp. Bernadetty Kanigowskiej rodzinie, sąsiadom, znajomym, delegacji i dla Pani Lidii za opiekę składa rodzina.

1. Podziękowanie za udział w pogrzebie śp. Tadeusza Kołpackiego rodzinie, sąsiadom i znajomym składa rodzina.

1. Najnowszy tygodnik katolicki Niedziela zachęca do podjęcia praktyk pokutnych. Dowiemy się też, jak praktykują je znani aktorzy i dziennikarze. Pod chórem można nabyć gazetkę parafialną „Łąkowska Pani”, w której umieściliśmy sprawozdanie roczne z działalności Biblioteki im. ks. Ewertowskiego