Najnowszy Tygodnik Katolicki Niedziela

Najnowszy

Tygodnik Katolicki Niedziela

przedstawia sylwetkę 15-letniego Włocha, Carlo Acutisa, który 10 października zostanie ogłoszony błogosławionym. Przeczytamy również artykuł o dzieciach utraconych. Magdalena Wojtak w rozmowie z abp. Henrykiem Hoserem zabierze nas do Medjugorie, a ks. Józef Niżnik – do Strachocina, miejsca kultu św. Andrzeja Boboli. Tygodnik zachęci nas również do lektury wywiadu z ks. Piotrem Pawlukiewiczem, artykułu o tym, jak motywować dzieci do nauki oraz odpoczynku na łonie natury – zwłaszcza jesienią.

A co w „Głosie z Torunia”? W artykule Anny Głos przeczytamy o tym, skąd biorą się pielęgniarki z powołania, pojedziemy razem z maturzystami na Jasną Górę, przypomnimy sobie o Sybirakach, Zenon Zaremba opowie nam o pasażerach pewnego autobusu, a Helena Maniakowska zabierze nas na… wagary!